menuجستجوsearch
damico.ir

خرید ملک در ترکیه

ثبت رایگان آگهی
برای درج آگهی باید عضو سایت شوید
عضویتورود
(1)
(0)
خرید ملک در ترکیه

                                                       

 

                                                    کانال ارتباطی ما با متقاضیان محترم : لطفا جهت راهنمائی و دریافت آخرین لیست و قیمت فروش ویلا و آپارتمان در ترکیه اینجا را کلیک نمائید.

 

       بیست دلیل برای خرید املاک و مستغلات در ترکیه باگروه دامیکو

1)    کادری آزموده و مجرب
در طول سالها کار حرفه ای، مشتریان وفادار ما و رضایت آنها و معرفی ما به دوستان جدید به شما این اطمینان را فراهم مینماید که خرید خود را به گروه حرفه ای واگذار نمائید.
2)  قانون محوری و اطمینان
کارمندان مجرب ما از تمامی جزئیات قوانین و جزئیات فروش و انتقال سند به نام خریدارمطلع بوده و به دقت به بررسی اسناد، و حصول اطمینان و محافظت از دارائی شما خواهند پرداخت.
3)    تضمین بهترین قیمت
شرکت های طرف قرارداد ما یکی از بزرگترین شرکتهای املاک و مستغلات ترکیه می‌باشند و همچنین آنان صاحب توافقنامه های منحصر به فرد با شرکتهای ساختمانی و صاحبان املاک و مستغلات در ترکیه هستند. با توجه به این توانایی٬ ما قادر به ارائه فتیلهای فروش به قیمت رسیده هستیم.
4)  پشتیبانی ۲۴ ساعته
ما همیشه به منظور تعهد به مشتریانمان برای زندگی در کشور ترکیه کمک می‌کنیم: مبلمان و وسایل خانه، دوره های زبان ترکی، خرید اتومبیل، انتخاب دکتر، مدرسه یا مهد کودک برای کودک شما مشاورین همزبان شما همیشه آماده پاسخگویی به شما در تمامی این مراحل در کل ساعات روز هستیم.
5)    تور بازدید رایگان
ما برای مشتریانمان یک تور بازدید راحت و رایگان ترتیب می‌دهیم. کارشناسان ما شما را در فرودگاه ملاقات خواهند کرد و شما را در یکی آپارتمانهای لوکس ما اقامت داده تا در این مدت ملک مورد نظرتان انتخاب کرده و قرارداد امضا کنید.
6)  وام و اقساط بدون بهره
در هنگام خرید از املاک در حال ساخت و یا نوساز٬ مشتریان ما می‌توانند در صورت عدم محدودیت در قوانین ترکیه اقسط بدون بهره از سوی شرکت ساختمانی ویا دریافت وام مسکن از بانکهای طرف قرارداد ما با کمترین بهره و مطلوبترین شرایط موجود است.
7)  ثبت رایگان املاک و مستغلات
ما برای ثبت املاک شما در ادارات دولتی به نام شما کمک خواهیم کرد و شما را در انتخاب وکیل کمک خواهیم نمود.
8)    اتصال رایگان اشتراک آب و برق
شما نیازی به صرف وقت خود در موسسات مختلف دولتی ندارید و تمامی این اعمال را فقط به یک وکالت رسمی کارمندان ما برای شما انجام خواهند داد٬ شما فقط هزینه دولتی مربوط به اشتراک را پرداخت خواهید کرد.
9)  بررسی دقیق اسناد
ما همیشه املاک بررسی شده را انتخاب کرده و می‌فروشیم. یک بررسی کامل از اسناد(تاپو، اسکان، اسناد مالک، حقوق فروشنده، کنترل بدهی های ممکن، موانع فروش و غیره) و ارائه کامل تمامی اطلاعات، اسناد و مدارک ملک و فروشنده به مشتری است.
10)  شفافیت حقوقی
در هنگام خرید ملک از سوی مشتری، تمامی مدارکی که خریدار امضا می‌کند بر اساس قوانین و احکام رسمی کشور ترکیه در خصوص اتباع خارجی تنظیم شده اند.
11)    پشتیبانی مشتریان
ما همیشه مدافع حقوق مشتریان خود در برابر اجرای تمام تعهدات از سوی فروشنده از زمان امضای قرارداد می‌باشیم.
12)    راحترین امکان معاملات پولی
ما به مشتریان خود برای انتخاب بهترین روش پرداخت و نقل و انتقال وجوه کمک می‌کنیم و همیشه اسناد رسمی تاییدی دریافت وجوه از طرف فروشنده را تحت قرارداد خرید در اختیار خریدار قرار می‌دهیم.
13)  رازداری
ما تحت هیچ شرایطی اطلاعات مشتریانمان را به اشخاص ثالث نمی‌دهیم. مشتریان ما از محرمانه بودن اطلاعات خود در شرکت ما اعتماد کامل دارند.
14)  مشاور اختصاصی مشتری
از همان آغاز همکاری مشاور همزبان و متخصص در امور املاک و مستغلات در ترکیه شما را همراهی خواهد کرد و پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهد بود. مشاور مجرب ما بر اساس شرایط و سلایق شما بهترین گزینه ها را به شما معرفی کرده و برای انتخاب درست شما را راهنمایی خواهد کرد. شما حتی پس از امضای قرارداد هم از خدمات او بهره خواهید برد.
15)    استفاده آسان از وب سایت و کانال ارتباطی
وب سایت شرکت ما اطلاعات دقیق٬ مطمئن و به روز را به صورت کامل ارائه میدهد. در تمامی صفحات وب سایت امکان ارسال ایمیل و تماس با مشاورین ما امکانپذیر است و ما بی درنگ آماده ی پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما می‌باشیم.
16)  اجاره و اداره املاک و مستغلات
یکی از بهترین فرصتهای سرمایه گزاری در ترکیه درآمد از اجاره است. شما می‌توانید در طول ماه ها غیبت خود از ملکتان یک درآمد اجاره تضمین شده داشته باشید.
17)    نگهداری از املاک و مستغلات شما
ما تنها شرکت در ترکیه هستیم که دارای بسته نگهداری، رسیدگی و مراقبت در طول سال از املاک و مستغلات شما می‌باشیم. این بسته خدماتی این امکان را به شما می‌دهد تا در هنگام غیبت شما پرداخت شارژ ماهیانه، پرداخت قبوض آب، برق و غیره، چک کردن مالیاتها و هر چیزی که به فکر شما می‌رسد از طریق شرکت ما به نام شما دنبال و انجام شود.
18)    پشتیبانی برای سرمایه گذاری
ما به شما برای ثبت شرکت در کشور ترکیه و استخدام مدیر کارآمد و حسابدار معتمد کمک خواهیم کرد و در مسائل مالیاتی و دولتی بهترین مشاوره و راه کارها را ارائه خواهیم کرد.
19)    ارتباط با مشتری
شرکت ما با ایجاد و راه اندازی دفاتردر کشورهای مختلف از جمله ایران آمادگی ارائه مشاوره دقیق به مشتریان است.
20)    معاوضه ملک ایران با ترکیه
برای اولین بار در ایران، شرکت ما آمادگی دارد به منظور تسهیل در فرایند خرید ملک در ترکیه اقدام به معاوضه ملک مسکونی شما در تهران و کرج با آپارتمان و ویلا در آلانیا و آنتالیا و استانبول نماید.


قبل از هر اقدامی با ما مشورت کنید.

واتساپ : 09128454039

تلگرام : انتهای صفحه سمت چپ

telegram
دنبال چه هستی؟
جستجو برای خریدجستجو برای اجارهدرخواست‌های خریددرخواست‌های اجاره